خانه / تعمیر ماکروفر و فر توکار

تعمیر ماکروفر و فر توکار

در این قسمت به آموزش تعمیر ماکروفر و فر توکار می پردازیم :

مایکروفر ال جی با درب افتاده

شرکت ال جی یک خط تولید جدید مایکروفر با ظاهری جدید و به شکل مایکروفر توکار که ترکیبی از سیستم انتقال حرارتی، یعنی مایکروفری که دارای المنت می باشد و با فن گرما را درون محفظه پخش می کند و سیستم گرمایشی با تاباندن امواج کوتاه به غذا را راه اندازی نموده است.

مدل YE BC200W که به رنگ سفید و مدل YE BC200B به رنگ سیاه این مایکروفرهای ال جی از نظر نمای ظاهری بسیار زیبا هستند، همچنین این امکان را برای خریدار فراهم می کند که برای نصب و تعمیر ماکروفر و فر توکار نیازی به ساخت و سازهای معمول دستگاههای توکار در آشپزخانه نداشته باشد.

این مایکروفرها دارای یک افتادگی در جلو درب می باشند با دستگیره ای که به شکل افقی که ظاهر آن را با دیوارهای مایکروفر هماهنگ می کند و یک ظاهر کامل و زیبایی به آن در آشپزخانه می بخشد. شما می توانید یک مایکروفر معمولی را بخرید بدون سیستم انتقال حرارتی مانند مدل های YE B100W سفید رنگ و YE B100B سیاه رنگ .

 

تعمیرات مایکروفرهای سامسونگ

مایکروفرهای سامسونگ مدلهای MW 2500 و MW5510 :

مایکروفرهای ۸۰۰ وات سامسونگ یک فوت مکعب حجم دارند و هم چنین مجهز به سیستم وزن کردن اتوماتیک غذا در برنامه دیفراست می باشند. با برنامه اتوماتیک دیفراست به سادگی مایکروفر وزن غذا که در داخلش گذاشته شده را نشان می دهد و مایکروفر سامسونگ بطور اتوماتیک زمان صحیح پخت را تعیین می نماید. این مدل MW 5510 هم چنین دارای کلید درست کردن پاپ کورن پخت اتوماتیک با یک بار لمس کلید و نیز ده برنامه قدرتهای مختلف می باشد.

مایکروفر لمسی سامسونگ مدل MW 2500 :

دارای برنامه دیفراست یخ زدایی برای پخت سریع غذا وقتی از فریزر به سیستم بیرون آمده می باشد این مایکروفر سامسونگ دارای دو مرحله سیستم پخت و پز و سینی شیشه ای که قابل شستشو است، چون می توان آنرا برداشت و گذاشت درون محفظه ی مایکروفر سامسونگ…

تعمیر ماکروفر و فر توکار

تعمیر ماکروفر ال جی و سامسونگ

عیب های قسمت ولتاژ بالای تعمیر ماکروفر ال جی و سامسونگ را به تعمیرکاران مایکروفر در نمایندگی های تعمیرات مایکروفر ال جی و سامسونگ واگذار کنید. تعمیرکاران نمایندگی مایکروفر ال جی و سامسونگ ، مایکروفر را در محل منزل یا در محل کار برایتان نصب خواهند کرد و به شما ضمانت نامه ی کتبی خواهند داد. سرویس و تعمیر مایکروفر ال جی و سامسونگ در منزل می تواند بسیار خطرناک باشد.

در آینده به ایراد جرقه زدن در مایکروفر و تمیز کردن مایکروفر و آموزش درست کردن غذاها در مایکروفر و علت روشن نشدن مایکروفر و گرم نکردن غذا در مایکروفر خواهیم پرداخت.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر ال جی ، نمایندگی تعمیرات مایکروفر سامسونگ ، نمایندگی تعمیرات مایکروفر پاناسونیک ، نمایندگی تعمیرات مایکروفر دوو