خانه / مقدمات تعمیرات مایکروفر | نمایندگی تعمیرات سولاردم ال جی

مقدمات تعمیرات مایکروفر | نمایندگی تعمیرات سولاردم ال جی

در اینجا به مقدمات تعمیرات مایکروفر می پردازیم :

مقدمات تعمیرات مایکروفر

سیم های اضافی 

همیشه باید مطمئن باشید اتصال زمین مایکروفر(مایکروویو) بوسیله سه شاخه برق که به پریز دیواری متصل است برقرار باشد. فقط از سه سیم اضافی میان مایکروفر و خروجی دیوار ( پریز) استفاده نمائید. بهتر است که یک تکنسین ماهر که از نمایندگی تعمیرات مایکروفر و سولاردم آمده است این سه شاخه را وصل نماید.

مقدمات تعمیرات مایکروفر

نکات تعمیرات و کار با مایکروفر 

مایکروفر از دو شاخه کشیده شود : هیچ گاه به داخل مایکروفر(مایکروویو) در زمانی که در حال کار است دست نزنید وقتی با اهم متر یا سیم تست کار می کنید، دوشاخه را حتما از پریز برق در بیاورید. اگر با دستگاه اندازه گیر ولتاژ دارید کار می کنید، گیره های آنرا در زمان خاموش بودن دستگاه در روی نقاط مورد نظر قرار دهید. هیچ گاه به پروب های ولت متر دستگاهی که اجاق به پریز برق وصل می باشد دست نزنید.

اتصال کوتاه خازن 

قبل از اینکه هر کدام از قطعات مایکروفر را تست نمائید، بین دو سر خروجی خازن اتصال کوتاه برقرار نمائید. همیشه خازن را بعد از اینکه مایکروفر را روشن کردید، دوباره بعد از کشیدن برق باید تخلیه نمائید. هرگونه اشیاء در تخلیه خازن می تواند در هنگام جدا کردن قطعات به شما آسیب برساند.

 

سوئیچ قفل لای درب مایکروفر 

هیچ گاه قفل لای درب مایکروفر را نشکنید یا آنرا حذف نکنید. با سیم کشی اضافی هر کلید لای در باید صحیح و سالم سر جای خود باشند. ما باید یک عملکرد صحیح و درست از مایکروفر انتظار داشته باشیم.

بخش ولتاژ بالای مایکروفر 

ترانسفورماتور قدرت، خازن، دیود و لامپ مگنترون مایکروفر(مایکروویو) شامل قسمت های (ولتاژ ) ولتاژ بالای مایکروفر می شوند و وقتی مایکروفر کار می کند در آنها ولتاژ بالایی وجود دارد. وقتی مایکروفر خاموش است ولتاژ بالای خازن را خالی کنید.

*قبل از اینکه در جهت تعمیر و سرویس مایکروفر اقدامی نمائید در موقع تخلیه ولتاژ بالا باید نهایت دقت را مبذول نمائید،تا آسیبی به شما نرسد.

 

لامپ مگنترون مایکروفر 

لامپ مگنترون مایکروفر را از جهت سلامت و پیچ های نگهدارنده بررسی نمائید که بتوانید مانع ایجاد نقاط داغ یا فرکانس رادیوئی (RF) که ایجاد جرقه می کند بشوند. همیشه درزبند RF که دور آنتن لامپ مگنترون وجود دارد را تعویض نمائید، از ابزار فلزی نزدیک لامپ مگنترون استفاده ننمائید، چرا که تکان های شدید می تواند آنها را از دستتان خارج نماید…

 

نمایندگی تعمیرات سولاردم ال جی 

شما عزیزان می توانید جهت تعمیرات سولاردم ال جي خود با دیبا سرویس بعنوان نمایندگی تعمیرات سولاردم ال جي ، نمایندگی تعمیرات مایکروفر(مایکروویو) ال جی ، نمایندگی تعمیرات ماكروفر سامسونگ و همچنین پاناسونيك،بلك اند دكر،شارپ،مديا،دوو،كنوود تماس حاصل فرمایید.

تعمیرگاه دیبا سرویس با بهره گیری از بهترین کارشناسان فنی که در این حوزه ی کاری تخصص لازم را دارند و آموزش دیده اند، سعی دارد تا خدماتی رضایت بخش را به متقاضیان ارائه دهد.