خانه / گرم نکردن غذا در ماکروفر

گرم نکردن غذا در ماکروفر

در اینجا به گرم نکردن غذا در ماکروفر می پردازیم :

گرم نکردن غذا در ماکروفر

مایکروفر به دلایل مختلفی غذا یا نوشیدنی را گرم نمی کند که دیگر دلایل را توضیح خواهیم داد. اولین دلیل می تواند نرسیدن برق به مایکروفر باشد که منشاء آن از خراب بودن پریز محل ورود دو شاخه مایکروفر(مایکروویو) می تواند باشد. البته به شرطی که محل مورد نظر برق داشته باشد. مرحله بعد کنترل دو شاخه مایکروفر است که می تواند سیم ها از محل دوشاخه جدا شده یا اتصالی کرده و سوخته باشد، قدم بعدی کنترل سیم هایی است که از مایکروفر(مایکروویو) به دو شاخه وصل است، کنترل این مسیر و مطمئن بودن از اتصال درست آنها.

تا این مرحله به نظر می رسد مسائل مطرح شده بسیار ساده و ابتدائی است ولی قطعأ مطمئن باشید که در خیلی از موارد گرم نکردن غذا در مایکروفر دلیل آن وجود قعطی در مسیر و نقاط ذکر شده می باشد.

علت گرم نکردن غذا در ماکروفر 

بعد از اطمینان سالم بودن مدار از مایکروفر تا پریز به اتصال سیم خروجی مایکروفر در روی برد خروجی نگاه می کنیم اگر اتصال سالم بود و لحیم آن محکم ، فیوز مایکروفر را تست می نمائیم. به این صورت که آن را از پایه خود خارج کرده و با دستگاه مولتی متر اهم آنرا اندازه می گیریم. اگر سالم باشد اهمی نشان می دهد و اگر قطع باشد بی نهایت را نشان می دهد. در این صورت به تعویض فیوز معیوب می پردازیم.

تا اینجا مسائلی که مطرح شد با اینکه از عمده ترین دلایل گرم نکردن غذا در مایکروفر  می باشد. ولی بقدری ساده است که هر خانم خانه داری هم می تواند عیب یابی ماکروفر در منزل را انجام دهد. از این مرحله به بعد مسائل کمی علمی تر شده و حتما باید توسط تعمیرکار آشنا به مایکروفر در نمایندگی های تعمیرات مایکروفر انجام شود. زیرا خطرات ناشی از برق گرفتگی که منشاء آن خازن HV موجود در مایکروفر(مایکروویو) می باشد. بسیار جدی است که مجددا در مورد گرم نکردن غذا در مایکروفر توضیح دهیم.

گرم نکردن غذا در ماکروفر 

نمایندگی تعمیرات مایکروفر ال جی 

مسائل و مشکلات قسمت ولتاژ بالای تعمیر مایکروفر ال جی را به تکنسین های حرفه ای مایکروفر در نمایندگی های تعمیر مایکروفر ال جی واگذار کنید. تعمیرکاران حرفه ای نمایندگی ماکروفر ال جی ، ماکروفر را در محل منزل یا در محل کار برایتان نصب خواهند کرد و به شما ضمانت نامه ی کتبی خواهند داد. به شما توصیه می کنیم وقتی شما کار کردن با ماکروفر(ماکروویو) را نمی دانید،هرگز به ماکروفر ال جی خود دست نزنید،زیرا سرویس و تعمیر ماکروفر ال جی در منزل می تواند بسیار خطرناک باشد.

شما عزیزان می توانید جهت تعمیرات مایكروفر ال جی خود با دیبا سرویس بعنوان نمایندگی تعمیرات مایكروفر ال جی ، نمایندگی تعمیرات مایكروفر پاناسونیک و نمایندگی تعمیرات مایکروفر سامسونگ ،بلك اند دكر،شارپ،مديا،دوو،كنوود،بوش و … تماس حاصل فرمایید.