تعمیرات ماکروفر در تهران

مرکز تعمیرات ماکروفر شارپ در تهران

مرکز تعمیرات ماکروفر ایران ماکرو، خدمات تعمیرات ماکروفر شارپ را به صورت تخصصی انجام می دهد. این مجموعه یک مرکز قدیمی در حوزه ی تعمیرات تخصصی ماکروفر شارپ، فروش قطعات ماکروفر شارپ، عیب یابی تخصصی دستگاه، سرویس کامل دستگاه، نصب دستگاه و… می باشد. تعمیرات ماکروویو شارپ شما در این مرکز توسط حرفه ای ترین تکنسین ها انجام می شود و خدمات تعمیرات نیز شامل گارانتی 6 ماهه تا 1 ساله نیز می باشد. این مرکز به صورت 24 ساعته آماده ی ارائه ی خدمات به مشتریان عزیز می باشد.

مزایای استفاده از خدمات تعمیرگاه مایکروفر ایران ماکرو

 • تعمیرات دستگاه توسط تکنسین های آموزش دیده و با تجربه
 • انجام تعمیرات در کوتاهترین زمان ممکن ( حداکثر یک روز کاری )
 • پاسخگویی و پشتیبانی شبانه روزی
 • تعمیرات در محل و بدون نیاز به جابه جایی دستگاه
 • در صورت عدم امکان انجام تعمیر در محل، انتقال دستگاه به کارگاه توسط پرسنل شرکت
 • دریافت هزینه های منصفانه و مطابق با نرخ مصوب اتحادیه
 • اعلام هزینه ی تعمیرات پیش از انجام تعمیرات
 • ارائه ی فاکتور رسمی شرح خدمات
 • گارانتی تعمیرات 6 ماهه تا 1 ساله متناسب با ایراد دستگاه
 • ارائه ی مشاوره ی رایگان با کارشناسان متخصص این مرکز
 • فروش قطعات اورجینال با ارائه ی گارانتی
 • امکان ارسال قطعه به تمام نقاط ایران
 • وجود سه شعبه ی واقعی در تهران

تعمیر ماکروفر شارپ در محل

در مرکز تعمیرات ماکروفر شارپ ایران ماکرو، در اغلب مواقع تعمیرات دستگاه شما در محل انجام می شود و در برخی موارد نیز لازم است تا دستگاه به کارگاه تعمیرات آورده شود تا تعمیرات تخصصی تر در کارگاه انجام شود. در صورتی که نیاز به حمل دستگاه باشد، پرسنل این مرکز خدمات حمل و نقل دستگاه شما به تعمیرگاه مجاز ماکروفر را انجام می دهند، بنابراین اصلا جای نگرانی نمی باشد.

مهم ترین ایرادات در تعمیرات ماکروفر شارپ

مهم ترین ایرادات در تعمیرات ماکروفر شارپ

ماکروفر شارپ روشن نمی شود

از مهم ترین علل روشن نشدن ماکروفر شارپ می توان به خرابی کلید استارت، مشکلات سه راهی، خرابی دو شاخه برق دستگاه، خرابی کابل برق، بسته نبودن کامل درب دستگاه، خرابی قفل درب، فعال بودن قفل کودک، وجود اتصالی در قطعات داخلی دستگاه و… اشاره کرد.

گرم نشدن غذا در ماکروفر شارپ

همانطور که می دانید ماکروویو ها برای گرم کردن غذا به ولتاژ بالایی نیاز دارند. گاهی ممکن است که در ساعات اوج مصرف، به دلیل افت ولتاژ، ماکروویو نتواند غذا را به خوبی گرم کند و در این صورت باید زمان بیشتری برای گرم شدن غذا اختصاص دهید. به غیر از این موضوع، از مهم ترین علل گرم نشدن غذا در مایکروفر شارپ، می توان به کثیف بودن محفظه ی داخلی دستگاه، زیاد بودن حجم غذا، غذا های بسیار چرب، مشکلات مگنترون، خرابی دیود، خرابی سوئیچ درب، خرابی ترانس ولتاز بالا و… اشاره کرد.

سینی ماکروفر شارپ نمی چرخد

از مهم ترین علل نچرخیدن سینی داخل ماکروفر شارپ، می توان به وجود ذرات مواد غذایی و چربی زیر ریل پایین سینی، سنگین بودن غذا یا ظروف قرار گرفته روی سینی، شکستگی چرخ های ریل گردان، قرار نگرفتن سینی روی کوپلینگ، خرابی شفت و موتور گرداننده و… اشاره کرد.

درب ماکروفر شارپ باز نمی شود

از مهم ترین علل باز نشدن درب دستگاه می توان به خرابی چفت درب که شامل مجموعه ی چفت و قلاب و فنر می باشد اشاره کرد. در صورت خرابی یا شکستگی و یا زنگ زدگی قلاب و فنر ها، باید این موارد تعویض شوند. علاوه بر این ممکن است که درب دستگاه به علت خرابی دکمه ی باز کردن درب نیز، عملکرد آن دچار مشکل شود.

ماکروفر شارپ صدای غیر عادی تولید می کند

اگر هنگام کارکرد دستگاه صدای غیر عادی به گوش می رسد، باید این مورد را جدی بگیرید. از مهمترین علل سر و صدای زیاد در ماکروفر می توان به قرار گیری نا مناسب سینی روی ریل و کوپلینگ، کثیف بودن سطح زیر سینی، قرار دادن ظروف سنگین بر روی سینی، کارکرد نا مناسب فن و… اشاره کرد.

ماکروفر شارپ جرقه می زند

جرقه زدن ماکروفر در بیشتر موارد جدی نیست، اما گاهی نیز می تواند خطرناک باشد. جرقه زدن ممکن است که به دلیل استفاده از ظروف فلزی، ظروف لب پریده، آسیب دیدگی دیواره ی داخلی دستگاه، اتصال مدار داخلی دستگاه، خرابی قطعات داخلی دستگاه  و… اتفاق بیوفتد.

سوالات متداول در خصوص تعمیرات ماکروفر شارپ

سوالات متداول در خصوص تعمیرات ماکروفر شارپ

چه زمانی ماکروفر شارپ نیاز به تعمیر دارد ؟

زمانی که در دستگاه خود با مشکلاتی از قبیل نچرخیدن سینی، دود کردن، نمایش ارور، سر و صدای غیر عادی، پریدن فیوز به محض روشن کردن دستگاه، جرقه زدن و… مواجه شدید، یعنی دستگاه شما نیاز به تعمیر دارد و باید حتما توسط تعمیرکار متخصص ماکروفر شارپ بررسی و تعمیر شود.

هزینه سرویس و تعمیر ماکروفر شارپ چقدر می باشد ؟

هزینه ی تعمیرات دستگاه شما در این مرکز، بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه می شود. بنابراین هزینه ی تعمیرات بسیار منصفانه می باشد. همچنین در برخی از فصول این مرکز در جشنواره ی تخفیفات قرار دارد و برای مشتریان ثابت و مشتریان جدید خود تخفیفات ویزه ای را در نظر می گیرد.

چگونه می توانیم از خدمات تعمیرات ماکروفر شارپ استفاده کنیم ؟

جهت بهره مندی از خدمات تعمیرگاه ایران ماکرو، کافیست که با شماره تلفن های درج شده در انتهای این صفحه و یا با شماره تلفن 47278 021 با کارشناسان ما در تماس باشید. در ابتدا شما می توانید از خدمات مشاوره با کارشناسان ما به طور کاملا رایگان استفاده کنید و درصورت امکان دستگاه را با کمک راهنمایی کارشناسان ما خودتان تعمیر کنید. اما اگر ایراد تخصصی باشد و نیاز به رفع ایراد توسط تعمیرکار متخصص باشد، درخواست تکنسین برای شما ثبت می شود و تکنسین بلافاصله با شما تماس می گیرد و زمان مراجعه به محل را با شما هماهنگ می کند و در زمان تعییین شده در محل حاضر می شود و دستگاه شما را ابتدا بررسی و عیب یابی می کند و هزینه ی تعمیرات را به شما اعلام می کند و در صورت موافقت شما تعمیرات انجام می شود. سپس بعد از اتمام کار و تست نهایی دستگاه، فاکتور شرح خدمات و برگه ی گارانتی به شما تقدیم می شود.

مهم ترین نکات در نگهداری از ماکروفر شارپ چیست ؟

 • هیچ وقت ظروف فلزی، طلایی، یا ظروف پلاستیکی نا مناسب را داخل دستگاه قرار ندهید.
 • دستگاه را هیچ وقت بدون قرار دادن غذا روشن نکنید.
 • در صورت بروز نوسانات برق، از دستگاه استفاده نکنید.
 • در صورت مشاهده ی ارور بهتر است تا ابتدا دستگاه را از برق بکشید و سپس به بررسی علت ارور بپردازید.
 • بهتر است تا در ساعات اوج مصرف از ماکروویو استفاده نکنید.