آپشن ها و امکانات مایکروفر سامسونگ

آپشن ها و امکانات مایکروفر سامسونگ

در این قسمت قصد داریم به آپشن ها و امکانات مایکروفر سامسونگ بپردازیم :

آپشن ها و امکانات مایکروفر سامسونگ

۱. برشته و آبدار(پخت سریعتر جدید) :

(تکنولوژی HotBlast)

مدل : SAMI 14 , SAMI 6

که تکنولوژی HotBlast نیز به آن می گویند. تکنولوژی HotBlast یک روش جدید است که به طور قابل توجهی باعث کاهش زمان پخت غذا می شود. این روش روشی جدید برای کاهش زمان پخت تا 50% می باشد. در واقع کاهش زمان پخت باعث می شود که سطح غذا برشته شده اما داخل آن به علت سرعت بالای طبخ،آبدار بماند. هوای داغ از طریق حفره های متعدد به طور مستقیم بر روی غذا دمیده می شود(نفوذ می کند)، با برشته کردن سریع غذا به طور یکنواخت،تازگی و طعم اصلی مواد اولیه حفظ می شود و خارج غذا ترد و برشته می شود و اما آبدار در داخل پخته می شود.

آپشن ها و امکانات مایکروفر سامسونگ

۲. کباب پزی تمام عیار :

(تکنولوژی PowerGrill Duo)

مدل : SAMI 14 , SAMI 12

بر خلاف گریل های معمولی، به شما اجازه می دهد پخت غذا را به طور مساوی به میزان 99٪ افزایش دهید. در واقع امکان گریل کردن یکدست غذا با هیترهای خلاقانه و عریض که قدرت قابل توجه بیشتری تا 2300 وات ارئه می دهد. با یک توزیع گرما سازگار تر، می توانید هر بار از غذای کبابی لذت ببرید.

آپشن ها و امکانات مایکروفر سامسونگ

۳. فضای بیشتری برای ظروف بزرگتر

(قرار گیری ظروف با اندازه های مختلف)

(صفحه گردان بزرگ)

مدل : SAMI 14 , SAMI 12 , SAMI 6

با چرخش و فضای بیشتر و صفحه گردان بزرگ تر، مقیاس بسیار بزرگتر را بپزید. با وجود اندازه جمع و جور آن، ابعاد داخلی افزایش یافته است، به همین دلیل چرخش حتی بیشتر است، اندازه آن 345 میلی متر است که شما را قادر به پختن غذاهای بیشتر می کند. در واقع قابلیت قرار دادن ظروف بزرگتر را ارائه می دهد.

آپشن ها و امکانات مایکروفر سامسونگ

۴. از غذای سرخ شده اما سالم لذت ببرید

(تکنولوژی SLIM FRY™)

بدون نیاز به سرخ کن از غذای سرخ شده سالم لذت ببرید. فن آوری SLIM FRY™ ترکیبی از سیستم گریل با گردش هوای گرم است، به طوری که غذا در داخل و خارج تنها با لایه های نازک روغن ترد می شود. با فن آوری SLIM FRY ™ سامسونگ بدون استفاده از تابه های چرب و پر از روغن و اجتناب از پخش روغن می توانید، غذای سالم تری را تهیه کنید.

آپشن ها و امکانات مایکروفر سامسونگ

۵. تمیز کردن آسان

سرامیک با دوام در داخل آن برای تمیز نگه داشتن و خراش آسان است. سطح صاف سرامیک داخلی را می توان بدون شست و شو تمیز کرد و در طول زمان تغییر رنگ نخواهد داد. این نیز بسیار در برابر زنگ زدگی و خراش مقاوم است.

آپشن ها و امکانات مایکروفر سامسونگ

۶. تغذیه، غذای خوشمزه

از 15 پیش غذای منحصر به فرد انتخاب کنید تا غذاهای کاملا خانگی و پخته شده با مواد غذایی تازه تهیه کنید، که سالم، مرطوب و پر از عطر و طعم هستند – از برنج قهوه ای تا فیله ماهی قزل آلا.

آپشن ها و امکانات مایکروفر سامسونگ

۷. ماست ساز و خمیر ساز خانگی

تهیه ماست خانگی در هر زمان که اراده کنید. از کیک خانگی، نان، پیتزا و یا ماست در هر زمان از روز با عملکرد تخمیر که با استفاده از تکنولوژی پیشرفته تخمیر از تهیه خمیر یا ساخت ماست طبیعی است، بدون لوازم اضافی لذت ببرید. ماست ساز و خمیر ساز خانگی سامسونگ عمل تخمیر را با استفاده از تکنولوژی پیشرفته ایجاد می کند و غذای سالم تری را فراهم می کند.

آپشن ها و امکانات مایکروفر سامسونگ

۸. استفاده از هر اینچ فضا

شما می توانید به راحتی صفحه گردان را غیر فعال کنید تا از هر اینچ فضای داخلی استفاده کنید و ظرفهای مربع بزرگ را جایگزین کنید. بنابراین اکنون شما می توانید به سرعت و به راحتی کاسه های بزرگتر را گرم کنید و زمان بیشتری برای لذت بردن از وعده های غذایی بگذارید.

آپشن ها و امکانات مایکروفر سامسونگ

۹. سبک بیشتر راحتی بیشتر

دارای یک طراحی شیک است که بسیار راحت است. شیشه ی گسترده و مینیمالیستی آن براق به نظر می رسد.همچنین دارای یک دستگیره ی ظریف و نیمه شفاف است که در درب کشویی آن است، بنابراین استفاده آن ساده است.

آپشن ها و امکانات مایکروفر سامسونگ

۱۰. موجب صرفه جویی بیشتر در حالت آماده به کار می شود

حالت ECO به طور قابل توجهی مصرف انرژی را با قدرت آماده به کار کاهش می دهد. هنگامی که شما در حال پخت و پز نیستید،قدرت مورد استفاده برای حفظ عملکرد اساسی حداقل است و در صورتحساب برق صرفه جویی در هزینه شما می شود.

آپشن ها و امکانات مایکروفر سامسونگ

۱۱. غذای کاملا ترد

با استفاده از Crusty Plate میتوانید از غذاهای ترد لذت ببرید. بالا و پایین غذاهای یخ زده و یا غذاهای باقی مانده از قبیل پیتزا، quiche و قطعات مرغ را به طور یکنواخت می پزد. شما همچنین می توانید بدون روغن بپزید و یا سرخ کنید.

آپشن ها و امکانات مایکروفر سامسونگ

۱۲. سیستم توزیع سه گانه ی گرما یا TDS

با استفاده از این سیستم توزیع سه گانه ی گرما یا TDS ، غذای شما به صورت یکنواخت گرم و همچنین پخته می شود. در مدل های موجود در بازار، توزیع گرما از یک منبع صورت می گیرد و حرارت فقط بر یک نقطه از غذا متمرکز می شود. اما سامسونگ سیستم منحصر به فرد توزیع سه گانه ی گرما را ابداع کرده است که آن گرما را از طریق سه منبع توزیع می کند. که باعث می شود غذا به صورت یکنواخت گرم و پخته شود.

شما عزیزان می توانید جهت تعمیرات مایكروفر سامسونگ خود با ایران ماکرو بعنوان مرکز تخصصی تعمیرات مایکروفر در تهران تماس حاصل فرمایید.