نکات ایمنی استفاده و تعمیر ماکروفر

نکات ایمنی استفاده و تعمیر ماکروفر

در اینجا به نکات ایمنی استفاده و تعمیر ماکروفر می پردازیم :

نکات ایمنی استفاده و تعمیر ماکروفر

کارهایی که برای حفظ سلامتی موقع کار با مایکروفر باید انجام داد و کارهایی که نباید انجام داد :

برای جلوگیری از خطر آتش سوزی و شوک الکتریکی خودتان یا کسی که با مایکروفر کار می کند باید راهنمائی هایی که در پی می آید را مشاهده و مطالعه کنید. دستورالعمل آموزشی پخت مایکروفر را قبل از اینکه شروع به پخت و پز نمائید مطالعه کنید!

هیچ گاه فراموش نکنید مایکروفر دستگاهی با ولتاژ زیاد و جریان برق زیاد است. شما همیشه باید بیشترین دقت را بنمائید،اما بدین معنی نیست که شما از کار کردن با ماکروفر بهراسید و به آن نزدیک نشوید، اول مطمئن باشید که مایکروفر(مایکروویو) درست نصب شده است.

نکات ایمنی استفاده و تعمیر ماکروفر

اکثر مایکروفرها دارای سه شاخه برق می باشند. شما می توانید یک سه شاخه را از قطعه فروشی مایکروفر یا از الکتریکی محل تان تهیه نمائید. زبانه سوم سه شاخه برق را هیچ گاه قطع ننمائید و آنرا بی اهمیت ندانید. یک سیم قابل انعطاف کوچک با یک دسته میله ای شکل که می تواند در زیر صفحه ماکروفر پیچ شود . با یک ولت متر مطمئن شوید، که محل پیچ اتصال زمینی است و ولتاژی ندارد. برای رساندن برق به مایکروفر از جعبه فیوز داخل منزل استفاده نموده و سیم های جداگانه ای جهت اتصال به مایکروفر از جعبه تقسیم بکشید، از سیم های معمولی اضافی جهت رساندن برق به ماکروفر استفاده نکنید. اگر شما نیاز به سیم اضافی داشتید و یا مشکلی در مایکروفر تان به وجود آمد، با تعمیرگاه مجاز مایکروفر تماس بگیرید و یا با فروشنده لوازم خانگی که مایکروفر را به شما فروخته است.

این ها قسمتی از نکات ایمنی استفاده و تعمیر ماکروفر بود. در قسمت بعد درباره ی ادامه ی نکات ایمنی استفاده و تعمیر مایکروفر و علت روشن نشدن مایکروویو و نکات مهم در خرید مایکروفر بحث خواهیم کرد.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر

به شما توصیه می کنیم هنگامی که مشکلی در عملکرد مایکروفر شما به وجود آمد، به دفترچه ی راهنمای مایکروفر رجوع کنید و سعی کنید همان گونه که در دفترچه ی راهنمای مایکروفر سامسونگ آمده، از سالم بودن موارد نوشته شده اطمینان حاصل کنید. زیرا در بیشتر مواقع با رجوع به دفترچه ی راهنما مشکل حل خواهد شد. ولی اگر برای مایکروفر شما اشكال جدی به وجود آمد، توصیه می کنیم که از دستکاری مایکروفر سامسونگ خود پرهيز كنيد و در اسرع وقت با تعمیرگاه مایکروفر ایران ماکرو تماس بگیرید.